KURUMSAL - Firma Bilgileri

HP COMPAQ PRO 6305 SFF

HP Compaq Pro 6305 SFF

HP Compaq Pro 6305 Small Form Factor ile tüm projelerinizi güçlendirin. Gerek çalışanlar gerek BT ekibi en yeni AMD işlemci teknolojisi, gelişmiş grafikler ve yönetilebilirlik özelliklerinden çok memnun kalacaklar. Çok ekran desteği ve çok çeşitli genişletme seçenekleriyle sisteminizi özelleştirin. Ayrıca, geliştirilmiş HP Client Security ile verilerinizi her zaman güvende tutun. Uzun kullanım ömrü ve güvenilir garanti sayesinde patronunuz bile kendini güvende hissedecek.

Özellikler

 • Windows 8 Pro veya diğer işletim sistemleri kullanılabilir

Bütçenizle dost performans artışı

 • Ekonomik HP Compaq Pro 6305 Small Form Factor'da etkileyici medyalarla güçlendirilmiş içeriklerle dolu zengin ve etkili sunumlar hazırlayın. En yeni AMD A serisi işlemcilerle desteklenen bu üründe aynı zamanda yüzde 21 oranında üretkenlik artışından da yararlanacaksınız.
 • Kullanışlı AMD Hızlandırılmış Dosya Dönüştürücüsü sayesinde kolayca web'de gezinebilir ve zengin web yayınları, videolar, eğitimler ve video konferansları sorunsuzca görüntüleyebilirsiniz.
 • Sürekli kaynak belgeleri ve yeni dosyaları tarayarak zaman kaybetmenize artık gerek yok. Bunun yerine, çoklu monitör desteği sağlayan DisplayPort video çıkışı ile görüntünüzü birden fazla ekrana yayarak çoklu görevler yürütebilirsiniz.
 • İsteğe bağlı HP Virtual Room yazılımı, dünyadaki iş arkadaşlarınızla yüksek kaliteli ve kusursuz görüntülerle bağlantı kurmanızı sağlar. AMD’nin Steady Video teknolojisi her şeyin üstesinden gelir.
 • Yerleşik akıllı özellikler tüm işlerinizi kolaylaştırır. Aksaklıkları en aza indirerek işlerinize yoğunlaşın ve önemli uygulamaları öncelik sırasına dizme işlerini Bant Genişliği Yöneticisi'ne bırakın. AMD Turbo Core 3.0 teknolojisinin sunduğu sistem hızını otomatik artırma özellikleri sayesinde birden fazla uygulamayı sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalıştırın.

İşinize uygun tasarım

 • İki PCIe x16 (v3.0) grafik kartı yuvası, bir PCIe x1 (v2.0) aksesuar yuvası ve eski PCI genişletme kartlarınız için bir PCI (v2.3) aksesuar yuvası (PCIe x 16 ikinci yuva x4 olarak çalışır) gibi çeşitli genişletme yuvaları ile çalışma şeklinizi özelleştirin.
 • Ön tarafta dört USB 2.0 bağlantı noktası, arka tarafta dört yüksek hızlı USB 3.0 bağlantı noktası içeren altı USB bağlantı noktası ve RJ-45 Ethernet destekli giriş ve çıkış hatları ile verilerinizi harici aygıtlara kaydedin, anında Internet'e bağlanın ve çok daha fazlasını yapın.
 • Dört adede kadar DDR3-1600 DIMM içeren sistem belleği ile verilerinizi hızla aktarın. Birden fazla depolama sürücüsü yapılandırması ile depolama alanınızı iki katına çıkarın veya kullanışlı yedekleme çözümünden yararlanın. Çeşitli sabit disk sürücüler ve katı hal sürücüler de sunulmaktadır.

Kullanıma hazır güvenlik ve güvenilirlik özellikleri

 • 18 aya kadar uzun ve öngörülebilir kullanım süresi sayesinde BT yatırımlarınızı genişletin.
 • HP Client Security ile her aşamada korunuyorsunuz. HP BIOS Protection, virüslere karşı gelişmiş koruma özelliği ile işlerinize ara vermeden devam etmenizi sağlar. TPM, HP ProtectTools, otomatik şifreleme özellikli sabit sürücüler ve diğer özelliklerle aygıtınızın, verilerinizin ve kimlik bilgilerinizin güvenliğini sağlayın.
 • LANDesk Manageability gibi çeşitli HP İstemci Yönetimi çözümlerini kullanarak sistemlerinizin kurulum ve bakım işlemlerini kolaylıkla yapın. Basit ve kullanışlı HP Premier Image varolan ortamlardaki kurulum işlemlerinizi kolaylaştırır.
 • Şirketinize özel araçlarla masaüstü bilgisayarlarınızı hazırlama işlerini HP'ye bırakın. Masaüstü bilgisayarları hızlı ve kolay biçimde sunarak ekibinizin işlerine odaklanmasını sağlayın. HP Özel Entegrasyon Hizmetleri işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.
Üç yıllık sınırlı garanti ile yatırımınızı koruyun.