KURUMSAL - Firma Bilgileri

HP COMPAQ PRO 6305 MT

HP Compaq Pro 6305 MT

HP Compaq Pro 6305 Microtower ile zengin grafikler içeren sunumlar hazırlayın ve en yeni AMD işlemci teknolojisi sayesinde üretkenliği her gün aynı düzeyde koruyun. Çeşitli genişletme seçeneklerinden yararlanarak sisteminizi büyütün ve özelleştirin; çok ekranlı kurulum desteğinden yararlanarak ekranlarınızı genişletin. Kurumsal güvenlik özellikleriyle verilerinizi koruyun ve güçlü kullanım ömrü ve güvenilir garanti ile yönetilebilirliği kolaylaştırın.

Özellikler

 • Windows 8 Pro veya diğer işletim sistemleri kullanılabilir

Bütçenize uygun kesintisiz performans

 • En yeni AMD A serisi işlemcilerin üretkenliği %21'e kadar artırması sayesinde gelişmiş grafiklerle sunumlarınıza canlılık katın ve iş yüklerini kolayca karşılayın. HP Compaq Pro 6305 Microtower sunduğu özelliklerle etkileyici ve ekonomik.
 • Web yayını ve video konferans akışlarının kusursuz olması için sunulan AMD Hızlandırılmış Dosya Dönüştürücü ile video ve grafik özelliklerini artırın.
 • Çeşitli pencerelerde çoklu görev yürütme için ideal bir özellik olan yerleşik DisplayPort video çıkışı üzerinden çok ekranlı kurulum seçeneğiyle ekran alanınızı genişletin.
 • Konferans görüşmesi yetersiz kaldığında, HP'nin özel Virtual Room yazılımından yararlanarak bilgisayar ekranınızı dünya genelindeki iş arkadaşlarınızla paylaşın. Yüksek kaliteli video performansıyla AMD’nin Steady Video teknolojisinin yarattığı farkı kendi gözlerinizle görün.
 • Yerleşik akıllı özellikler tüm işlerinizi kolaylaştırır. Aksaklıkları en aza indirerek işlerinize yoğunlaşın ve önemli uygulamaları öncelik sırasına dizme işlerini Bant Genişliği Yöneticisi'ne bırakın. AMD Turbo Core 3.0 teknolojisinin sunduğu sistem hızını otomatik artırma özellikleri sayesinde birden fazla uygulamayı sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalıştırın.

Çalışma şeklinize göre özelleştirildi

 • İki PCIe x16 (v3.0) grafik kartı yuvası, bir PCIe x1 (v2.0) aksesuar yuvası ve eski PCI genişletme kartlarınız için bir PCI (v2.3) aksesuar yuvası (PCIe x 16 ikinci yuva x4 olarak çalışır) gibi çeşitli genişletme yuvalarını yapılandırın.
 • Kolayca erişilen bağlantılar büyük fark yaratıyor. Ön tarafta dört USB 2.0 bağlantı noktası, arka tarafta dört yüksek hızlı USB 3.0 bağlantı noktası içeren altı USB bağlantı noktası ve RJ-45 Ethernet destekli giriş ve çıkış hatları ile kullanışlı bağlantı seçeneklerinden yararlanın.
 • Dört adede kadar DDR3-1600 DIMM bellek ile sistem belleğini artırın. Birden fazla depolama sürücüsü yapılandırması ile depolama alanınızı iki katına çıkarın veya kullanışlı yedekleme çözümünden yararlanın. Çeşitli sabit disk sürücüler ve katı hal sürücüler de sunulmaktadır.

Geleceğe yönelik planlama ve koruma

 • 18 aya kadar uzun ve öngörülebilir kullanım süresi sayesinde geçiş işlemlerini kolaylaştırın ve BT yatırımlarınızı genişletin.
 • HP Client Security ile bilgisayarınızın savunma mekanizmasını güçlendirin. HP BIOS Protection ile otomatik kurtarma özelliğinden faydalanın. TPM, HP ProtectTools, otomatik şifreleme özellikli sabit sürücüler ve diğer özelliklerle aygıtınızın, verilerinizin ve kimlik bilgilerinizin güvenliğini sağlayın.
 • LANDesk Manageability gibi çeşitli HP İstemci Yönetimi çözümlerini kullanarak sistemlerinizin kurulum ve bakım işlemlerini kolaylıkla yapın. Basit ve kullanışlı HP Premier Image varolan ortamlardaki kurulum işlemlerinizi kolaylaştırır.
 • Şirketinize özel araçlarla masaüstü bilgisayarlarınızı hazırlama işlerini HP'ye bırakın. Masaüstü bilgisayarları hızlı ve kolay biçimde sunarak ekibinizin işlerine odaklanmasını sağlayın. HP Özel Entegrasyon Hizmetleri işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.
Üç yıllık sınırlı garanti ile yatırımınızı koruyun.