DESTEK

Destek

Tüm destek hizmetlerimiz iş modeli olarak Çağrı Bazlı Destek, 7x24 Destek, 5x8 Destek, Telefon veya Uzak Bağlantı ile Destek ve Parça Hariç (PH) Yıllık Bakım Sözleşmesi kapsamında verilebilmektedir. İlgili departmanımız ile direkt olarak iletişime geçmek veya daha detaylı bilgi almak için destek@Bilimser.com.tr  adresine e-posta gönderebilirsiniz.

TEKNİK DESTEK

Satışı tarafımızca yapılmış ürünlerin müşteri yerinde kurulması, müşterilerimizin bilişim teknolojileri ile ilgili sahip oldukları tüm donanım ürünlerinin periyodik bakımlarının ve güncellemelerinin yapılması, sorunlarının giderilerek işlerliliklerinin sağlanması, garantili cihazların süreç takipleri hizmetlerini içerir.

SİSTEM DESTEK

Sunucu işletim sistemleri üzerinde oluşan yazılım sorunlarının giderilmesi, yeni sunucu işletim sistemi  kurulumu ve konfigürasyonu, MS SQL, ORACLE gibi veri tabanı sunucuları ile üçüncü parti uygulama sunucularının kurulumu konfigürasyonu ve problemlerinin giderilmesi, sanallaştırılmış veya cluster edilmiş yapıların kurulumu konfigürasyonu ve problemlerinin giderilmesi, Veri Yedekleme ve Depolama sistemleri ile Veri Güvenliği sistemlerinin kurulumu konfigürasyonu ve problemlerinin giderilmesi, adı geçen tüm yapıların sorunsuz olarak işlerliliklerinin sağlanması Sistem Destek hizmetimiz kapsamda gerçekleştirilmektedir.

NETWORK DESTEK

Yerel Ağ ve Geniş Ağ yapılarında Router, Modem, Switch ve benzeri network donanımlarının konfigürasyonu, sorunlarının giderilmesi ile yapısal kablolama ve kablosuz ağ mimarilerinde oluşan arıza, aksaklık ve performans sorunlarının giderilmesi, tüm ağ mimarisinin işlerliliğinin sağlanması kapsamında verilen hizmetimizdir.

YAZILIM DESTEK

İşletme içerisinde kullanılan ERP yazılımlarının kurulumu, konfigürasyonu, sorunlarının giderilmesi ile işletmeye özel olarak hazırlanan yazılımların veya diğer uygulama yazılımlarının sorunlarının giderilmesi ve işlerliliklerinin sağlanması kapsamında verilen hizmetimizdir.

DIŞ KAYNAK KİRALAMA

İşletme içi tüm BT altyapınızı yönetebilecek, sorunlarını gidererek tüm sistemin işlerliliğini sağlayacak yeterlilikte bilgi ve beceriye sahip olan bir personelimizi, işletmenizin bünyesinde bulundurduğumuz ve işletmeniz çalışma koşullarında hizmet verdiğimiz destek modelimizdir. Dış kaynak kiralama modeli ile elde edeceğiniz kazanımlar;

  • Bilişim Teknolojileri ile ilgili işletme giderlerinizi azaltabilirsiniz
  • İnsan kaynakları ve muhasebe departmanı iş yükünüzü azaltabilirsiniz
  • Sahip olunan tecrübe ile daha kaliteli BT hizmeti alabilirsiniz.