İş İstasyonları

İŞ İSTASYONLARI

  • Bilişim Teknolojileri
  • İş İstasyonları

İş İstasyonları

HP İş İstasyonları

Üstün genişletilebilirlik seçeneğiyle gelişmiş performans

Yüksek hacimli matematiksel hesaplama ve görüntü kalitesi gerektiren bilgisayar destekli tasarım/üretim, katı modelleme, üç boyutlu tasarım, masa üstü yayıncılık ve benzeri güçlü uygulamaları çalıştırabilecek teknik yeterlilikte ve ağır iş koşullarında kesintisiz çalışabilecek özellikte iş istasyonları.

Deneyim ve yenilik

HP, daha fazla kuruluşun daha fazla güce, güvenilirliğe ve kullanım kolaylığına erişimesini sağlamak için tasarlanan ve üretilen bir dizi ürünle, BT ve BT hizmetleri pazar liderliğini elinde bulundurmakta ve yeniliklere öncülük etmektedir. Bilim, sanat ve mühendislik alanlarında faaliyet gösteren profesyoneller, yaptıkları işin verimini ve kalitesini artırmak için 25 yılı aşkın bir süredir HP İş İstasyonlarını kullanmaktadır.

Donanım alanındaki deneyimine ilaveten, HP, uzun bir süredir, üstün hizmet kalitesi ve teknoloji deneyimi sunmak için güvenilir iş ortaklarıyla işbirliği yapmaktadır. ISV'lerle kurulan yakın ilişkiler, HP İş İstasyonları'nın tamamen onaylanmasını ve uygumalarınız, performans ve istikrar bakımından en iyi duruma getirilmesini sağlamaya yardımcı olur. HP ve Microsoft® arasındaki benzersiz ilişki sayesinde, HP İş İstasyonları ve Microsoft işletim sistemleri, en iyi sonuçlara ulaşmak amacıyla birlikte daha iyi çalışacak şekilde tasarlanıp test edilmektedir. HP İş İstasyonları, üstün performans, görselleştirme ve verimlilik sağlamak için Intel® işlemci tabanlıdır.

HP İş İstasyonu satın alırken, sizin için en uygun donanımı seçmenize yardımcı olacak uzmanlık için bize danışın.

HP, işletme başarısı ve çevresel sorumluluğun birlikte varolması gerektiğine inanmaktadır. Aslında HP, karbon ayak izinizi azaltacak yeni ve daha etkili teknolojileri benimsemede endüstri lideridir. Çözümlerimiz, enerji ve soğutma maliyetlerini azaltmakta ve verimli bir geri dönüşüm sağlamaktadır.

Kapsamlı ve ayrıntılı test süreçlerinden kalite güvencesine kadar olan uygulamalar ile, yeni nesil HP İş İstasyonları daha geniş kapsamlı bir HP kararlılığının ifadesidir: Şirketlerin teknolojiyi akıllıca kullanarak işlerinde daha iyi sonuçlar elde etmesine yardımcı olmak bizim görevimizdir.