KURUMSAL - Firma Bilgileri

HP COMPAQ PRO 6005 SFF

HP Compaq Pro 6005 SFF

Güçlü PC performansı, akıllı PC tasarımı. HP Compaq Pro 4300 Small Form Factor ile tanışın; günlük ihtiyaçlarınızı ve dağıtım işlevlerinizi karşılamak için tasarlanmış, işletmelerin güvenebileceği bir PC platformu.
Özellikler

  • Windows 8 Pro veya diğer işletim sistemleri kullanılabilir

Akıllı tasarım, güçlü performans

  • Intel® H61 Express yonga seti ve 2. ve 3. nesil Intel® Core™ işlemci ailesiyle ticari sınıf dağıtım senaryolarını karşılayın. Entegre Intel® HD Graphics teknolojisiyle işinizi hayata taşıyın.
  • VGA ve DVI-D çıkışları üzerinden çift monitör kurulumu desteği ile masaüstü değerinizi artırın.
  • Ayrı grafik performansını desteklemek üzere iki PCI düşük profilli yuva, bir PCI Express x1 yuva ve bir PCI Express x16 içeren özelleştirilebilir genişletme seçenekleri. HP Compaq Pro 4300 SFF, ayrıca 1 TB'a kadar SATA sabit sürücü sunar.
  • Enerji verimli, bellek genişletme çözümü için DDR3 SDRAM bellek teknolojisi desteğiyle depolama alanını artırın ve daha verimli çalışın.
  • Endüstri standardında bağlantı noktaları ve konektörlere, dört ön ve dört arka USB 2.0 bağlantı noktası, Seri, PS/2, standart VGA ve DisplayPort ile RJ45 bağlantı noktaları dahildir. İsteğe bağlı bir paralel bağlantı noktası, eSATA bağlantı noktası veya daha fazla esneklik için ikinci seri bağlantı noktası eklemeyi seçin.

Basit yönetim ve denetim

  • HP BIOS üzerinden yönetici parolaları ile kendi PC dağıtım işlevlerinizi geliştirin ve HP Kasa Güvenlik Takımı ile biriminizi güvenlik altına alın.

Çevreye duyarlı tasarım

  • HP Bilgisayarları ile işletim maliyetlerinizi ve çevre üzerindeki genel etkinizi azaltın: ENERGY STAR® onaylı EPEAT ® Gold kayıtlı BFR/PVC içermeyen malzemeler (harici çevre birimleri ve kablolar hariç)

HP tarafından desteklenir

HP'nin 12 aylık kullanım süresi taahhüdü ve standart 3 yıllık sınırlı garantisi ile içiniz rahat olsun. HP Care Pack hizmetleri aracılığıyla ek kapsam olanağı bulunmaktadır.