HP ElitePad

HP ElitePad

HP ElitePad 900 G1 Tablet
İşletmeler için gerçek bir tablet. Ayrıcalıklı ince ve hafif Windows 8 tabletimiz HP ElitePad ile günlük işlerinizin de ötesine geçin. Şık tasarımı ve dokunma deneyimi üretkenliği parmaklarınızın ucuna getiriyor. Tam donanımlı klavye, yerleştirme istasyonu ve pil ömrünüz uzatan akıllı kılıf gibi tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanan kapsamlı aksesuar setini kullanarak potansiyelinizi genişletin. Dağıtımı kolay. Yönetimi kolay. Güvence altına alması kolay.
Mobil yöneticilerden saha teknisyenlerine kadar tüm kullanıcılar sektöre özgü çeşitli yazılım ve donanım seçeneklerinden en iyi şekilde yararlanacak.

Özellikler

 • Windows 8 Pro veya diğer işletim sistemleri kullanılabilir

İşletmeler için tasarlanan tablet ile işlerinizde yepyeni bir çığır açın.

 • HP ElitePad'i ek bir pil içeren akıllı bir muhafazaya yerleştirerek pil ömrünü uzatın ve pili şarj etme endişesi taşımadan işlerinize devam edin.
 • Windows 8 ve x86 eskiden kalan uygulamalara yönelik uyumluluk size ihtiyacınız olan araçları sağlar ve aşina olduğunuz bilgisayar deneyimini sunar. Bunların hepsi en son Intel® işlemcileri ile gerçekleştirilir.
 • HP ElitePad'i ofisinizde yerleştirme istasyonuna yerleştirin ve masaüstü bilgisayar keyfini yaşayın. Tam donanımlı bir klavye ekleyerek üretkenliğinizi artırın veya çok görevli işlemlerinizde ek bir ekran kullanın.
 • Pillere değil işlerinize yatırım yapın. HP Uzun Ömürlü Pilin sunduğu üç yıl dayanabilirlik özelliği sayesinde pil değiştirme telaşına kapılmadan yalnızca elinizdeki işlerinize odaklanabilirsiniz.
 • NFC teknolojisinden yararlanarak Windows'da kablosuz olarak oturum açın.

İnce. Şık. Akıllı tasarım.

 • Corning® Gorilla® Glass 2 ve işlenmiş alüminyum gibi sağlama malzemeler sayesinde bu tabletin ağırlığını fark etmeyeceksiniz. Uzun ömürlü ve mükemmel görünümlü bu tablet toplantı odasından depoya kadar her yerde güvenilir biçimde çalışmanız için tasarlandı.
 • Yaptığımız 115.000 saatlik testler ve kapsamlı tanılama işlemlerinin sonucu olarak ortaya çıkan bu pil ihtiyacınız olan güveni yerleşik özelliklerle sunuyor.
 • Esnek dış hatları, leke tutmayan ekranı, alüminyum düğmeleri ve özel kalemi HP ElitePad'in genel görünümünün tıpkı işlevleri kadar mükemmel olmasını sağlar.
 • 25,6 cm (10,1 inç) diyagonal, 16:10 ekran sayesinde hareket halindeyken görüş alanınızı genişletin. Sayfaları kaydırmak için daha az zaman harcayın. İşlerinize daha fazla zaman ayırın. Dokunma, kalem ya da ses tabanlı giriş desteği sayesinde sizin için en uygun olan şekilde çalışabilirsiniz.
 • Görüntülü çağrılarınızda ön tarafa monte edilen 1080p kameradan yararlanın. Arka kısımda bulunan 8MP fotoğraf makinesi ve yerleşik flaş ile gerçekçi fotoğraflar ve videolar çekin.

Bütün işletmelerden farklı şekilde dağıtın, yönetin ve güvenlik sağlayın.

 • İyi bilinen kurulum deneyimi ile HP Özel Entegrasyon Hizmetleri'nin kullanılması sayesinde HP ElitePad'i mevcut BT ortamlarında kolaylıkla dağıtabilirsiniz. HP Global Series and Services hizmetleri uluslararası faaliyetlerde bulunan işletmelere sürekli olarak destek sağlar.
 • HP Client Security ile güven altındasınız. HP BIOS Protection ve Microsoft Defender, virüs saldırılarına ve diğer tehditlere karşı geliştirilmiş koruma özellikleriyle işlerinize ara vermeden çalışmanızı sağlar.
 • HP İstemci Yönetimi Çözümleri'nin yanı sıra Active Directory, etki alanı katılımı ve PXE önyükleme desteği sayesinde bir bilgisayar filosunu kolayca yönetin. Artık BT ortamınız için endişelenmenize gerek yok!
 • Hassas verilerin ve aygıtların şirket içinde saklanmasını sağlayarak zaman kazanın ve tasarruf edin. İsteğe bağlı "kendin yap" bakım araçları ile güncellemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirin. Ayrıca, isteğe bağlı üç yıllık sınırlı garanti seçeneğiyle yatırımınızı güvenceye alın ve akıllı bir tercih yaptığınızdan emin olun.

Esnek özelleştirme seçenekleri.

 • Başarımızın temeli işte bu denklemde yatıyor. İşlerinize çok uygun bir tabletle dilediğiniz şekilde çalışın. Kapsamlı aksesuar seti ile aygıtınızı dilediğiniz şekilde özelleştirme özgürlüğünü yaşayın.
 • Satıştan tasarıma, eğitimden sağlık sektörüne kadar tüm alanlarda, uyumluluk testlerinden başarıyla geçen sektöre özel yazılım ve donanım seçeneklerinde yararlanın.